Jak to vsechno zacalo XD

12. února 2008 v 19:06 | Sabaku no Naruto |  Shaman king
Vše se odehrává s minulém století, v roce kdy se pořádá velký Turnaj šamanů. Šamani z celého se schází a bojují o titul Krále Šamanů. Vítěz tohoto turnaje získá přístup ke Králi Duchů a může spolu s ním zachránit planetu, která se chílý k záhubě.
Turnaj se skládá z dvou kol. Ale ještě než se dostanou do prvního kola, musí 1x zasáhnout člena šamanské rady aby dostal Osudový zvonek.
První kolo se skládá ze 3 zápasů, ve kterých musí 2x zvítězit (u naší dvojky Lena a Yoha se stala výjimka. Měli totiž 1 výhru, 1 prohru a pak remizovali, ale hlavně že oba postoupili).
Aby se dostali do druhého kola, musí do měsíce najít vesničku jménem Doube.
V Doube se šamanské party musí rozdělit do trojčlenných týmů a vymyslet si své jméno a pod ním se taky zaregistrovat. Boje a místo určuje člen rady (Mikiisha, Silva...). Může to být třeba na poušti, v aréně...
Jinak samotný seriál by se taky mohl rozdělit na dvě části. První část se točí kolem Yoha a Amidamara. Příchod Anny, seznámení s Lenem a jeho rodinou, vznik novích přátelství, poznání Zeka a Spravedlivých.
Druhá část je taková napínavější, akčnější a temnější. Začíná se tam víc bojovat a zabíjet. Už se příběh netočí jen kolem Yoha ale kolem turnaje a zničení Zeka.
Všem bych tento seriál doporučovala. Není jen pro děti ale i pro ty starší, a ty kteří vědí něco o šamanismu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.