Díl 6

21. ledna 2008 v 20:05 | Sabaku no Naruto |  Příběh
Příběh začíná první misí týmu 7, která obnášela chycení zatoulané kočky patřící manželce feudálního lorda. Po dokončení mise jim byla zadána další velmi jednoduchá mise, a to hlídání dětí a nákup v obchodě. Naruto se začal vztekat, že tak lehkou misi dělat nebude. Hokage mu začal vysvětlovat důležitosti misí a úrovně, na kterou každá mise připadá. Vysvětlil mu, že genin může dostat jen misi typu D. Naruto většinu toho, co mu Hokage řekl, ignoroval a pořád se vztekal. Proto se mu Hokage rozhodl dát misi typu C. Úkolem této mise je ochrana stavitele mostů z Vlnkové země jménem Tazuna.Tazuna na začátku hned Naruta urazí a nebýt Kakashiho, tak by Naruto zmlátil osobu, kterou má chránit.
Po cestě do Vlnkové země jim Kakashi vysvětluje vše o ninja vesnicích, jejich důležitost a geografii. Také jim řekl o pěti nejsilnějších vesnicích, které zabírají obrovské území a mají nejsilnější vojenskou sílu. Tyto vesnice jsou známy jako Pět Velkých Ninja Mocností. Jedině vůdci těchto vesnic mohou nosit titul Kage (stín) a vládnou tisícům ninjů. Naruto ani Sakura nechtějí věřit, že Hokage je tak mocný ninja.
Dále řekne Tazunovi, aby se nebál, že na misi typu C souboje s jinými ninji nejsou. Za chvíli ovšem na ně zaútočili dva ninjové se znakem Mlžné vesnice. Omotali Kakashiho ostnatým drátem a roztrhli ho. Jako druhého si vybrali Naruta a snažili se ho zabít. Naruto strachem ztuhl, ale Sasuke ho zachránil jako opravdový profesionál a ještě stačil ninji kopnout do obličeje. Ti se však vzpamatovali a vrhli se na Tazunu, kterého bránila Sakura. Než se k Tazunovi a Sakuře dostali, tak je Kakashi jedním úderem vyřídil. Kakashi použil náhradu a počkal, aby viděl po kom ninjové jdou. Pochválil Sasukeho i Sakuru a omluvil se Narutovi, že nezasáhl dřív, ale nečekal, že ztuhne. Sasuke se Narutovi vysměje a označí ho za sraba. Naruto se naštve, ale Kakashi ho upozorní, ať se uklidní, že ve škrábanci na ruce, kterou mu způsobili ninjové je jed.
Vyslechl ty ninji a zjistil, že to jsou chuuninové z Mlžné vesnice, kteří jsou zřejmě ztraceni ninjové (uprchlí). Kakashi řekl, že tohle je mise typu B nebo dokonce A, na kterou geninové nemají dostatečné schopnosti a navíc musí dostat Naruta do nemocnice, aby z něho dostali otrávenou krev. Tazuna se omluvil a přiznal se, že na vyšší misi neměl peníze. Naruto se naštve a vrazí si kunai do rány, aby z těla dostal otrávenou krev. Nad touto ranou navíc přísahal, že už nikdy neuteče a se Sasukem neprohraje. Kakashi mu řekl, že je pěkné, jak si odstranil jed, ale jestli mu tu ránu neošetří tak vykrvácí. Kakashi si navíc všiml, že Narutova rána začala rudě žhnout a začala se velmi rychle zacelovat. Ovázal mu ránu a oznámil, že mise pokračuje.
Konec této části končí v úkrytu ninjů, ve kterém jim jejich zaměstnavatel oznámil, že neuspěli. Vůdce ninjů mu oznámí, že to vezme do ruky osobně. Ten ho upozorní, že Tazunova ochranka si už příště dá pozor. Vůdce vytasí obří meč a řekne: "Kdo si myslíš, že jako jsem? Já jsem Momochi Zabuza, který je nazýván Démon ze Skryté mlžné vesnice".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.