Díl 5

21. ledna 2008 v 20:02 | Sabaku no Naruto |  Příběh
Tento díl začíná útokem Sasukeho na Kakashiho, který dostal šurikeny do hlavy a skácel se k zemi. Kakashi ale použil přemisťovací techniku a tím zjistil Sasukeho pozici. Mezitím se Kakashi vydal po Sasukem, ale všiml si Sakury, která se vykašlala na vysícího Naruta a šla na pomoc Sasukemu. Kakashi na ni použil genjutsu. V tomto genjutsu Sakura vyděla Sasukeho probodaného kunaii. Nepoznala kvůli citům k Sasukemu iluzi vykřikla a omdlela.
Dva jsou z krku, a tak Kakashi jde po Sasukem. Ten se mu postaví čelem a řekne, že není jako ti dva. Použije na Kakasiho past a zautočí na něj pomocí Taijutsu. Zablokuje Kakashimu obě ruce, ale Kakashi uskočí dřív než Sasuke stačí rolničky vzít a ten se jich jenom dotkne. Naruto mezitím uvidí ze stromu jídlo, které si Kakashi nachystal a škodolibě se začal smát. Kakashi je mezitím překvapen, protože Sasuke na něj použije Katon Goukakyuu no Jutsu (Ohnivý element - Planoucí ohnivá koule), tato technika je na úrovni vyšší, než kterou by Sasuke měl umět. Kakashi ale použije Shinjuu Zanshu no Jutsu (Element Země - Sebevražedný hlavodrť) a zahrabe tím Sasukeho až pokrk do země.
Kakashi se dostal k jídlu v tu dobu, když Naruto chtěl začít jíst a za trest ho přivázal ke kůlu. Sakura mezitím hledá Sasukeho a uvidí jenom hlavu čouhající ze zamě, a když na ni Sasuke promluví, myslí si, že na ni mluví useklá hlava a zase omdlí. Sasuke ji probudí a řekne, že teď vypadnout nemůže. Musí trénovat, aby mohl zabít svoji kořist. Všichni se sejdou u kůlů a tam jim Kakashi řekne, že se do akademie vracet nemusejí. Sakura a Naruto se začnou radovat, ale Kakashi jim radost zkazí tím, že řekne, že je nenechá být dál ninji, protože jsou jen hloupé děti. Vysvětlí jim, že měli spolupracovat a každý jednal jen za sebe. Vysvětlil jim velkou důležitost týmové práce a dal jim ještě jednu šanci. Řekl, ať se najedí, ale Narutovi nesmí dát. Sasuke a Sakura Narutovi najíst dají, a když se rozzuřený Kakashi ptá, proč mu dali najíst, řekli, že všichni tři jsou jako jeden. Kakashiho rozhodnutí - Všichni prošli. Kakashi jim k tomu řekne ještě "Ninja musí uvažovat víc dopředu".
Ve světě ninjů, se těm, co porušují pravidla, říká špina, ale ti, kteří se nestarají o své přátele, jsou mnohem větší špíny. Tímto trénink končí. Sedmá skupina začne od zítřka plnit mise.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.