Díl 4

21. ledna 2008 v 20:00 | Sabaku no Naruto |  Příběh
Příběh začíná týmem 7 čekajícím na svého mistra, který je nechává čekat. Naruto se naštve a na dveře položí houbu na tabuli. Sasuke nevěří, že jonnin na takovou blbost skočí, ale mýlil se. Mistr vystrčil hlavu ze dveří a houba mu spadla na hlavu. Naruto se začal smát a Kakashi řekne první názor na tuhle skupinu - "nesnáším vás".
Kakashi je odvede na střechu akademie, kde se mají představit a říct něco o sobě. Kakashi se představí první a o sobě nechce říct nic. Naruto začne mluvit o ramenu a o tom, že se chce stát Hokage, aby ho všichni respektovali. Sakura o sobě neřekne nic a o svých touhách nepromluví jen se pořád dívá na Sasukeho. Ještě řekne, že nesnáší Naruta. Sasuke o sobě řekne, že chce zabít jistou osobu a obnovit svůj klan. Po téhle krátké zpovědi jim Kakashi oznámí, že 66% studentů se vrátí na akademii, protože neuspějí v testu přežití.
Brzy ráno se sejdou na zkoušku. Protože jim Kakashi řekl, že nemají snídat, tak jsou všichni hladoví. Kakashi přijde pozdě o několik hodin a vytasí na ně blbou výmluvu (nebude poslední). Kakashi jim ukáže dvě rolničky a řekne, že kdo je nedostane bude přivázán ke kůlu a ostatní budou před ním jíst a navíc se vrátí do akademie. Protože jsou zvonečky jenom dva, takže nejmíň jeden vypadne. Navíc jim řekne, že mají bojovat jako by ho chtěli zabít, jinak nemají šanci. Naruto to nevydrží a zaútočí na Kakashiho ještě před započetím a ten ho odzbrojí tak rychle, že ostatní to ani nazareagují. Kakashi řekl, že je moc uspěchaný a pustil ho. Zkouška začala a všichni se schovali, jen Naruto se postavil Kakashimu v tváří tvář. Kakashi řekl, že Naruto je oproti ostatním divný.
Mezitím Iruka navštíví Hokageho, aby se zeptal na pověsti o Kakashim. Hokage mu dá seznam Kakashiho studentů a ten zjistí, že Kakashi ještě žádného studenta nenechal projít. Naruto jde po rolničkách a Kakashi řekne, že ho naučí ninja vlastnost číslo jedna - Taijutsu - a vytáhne z pouzdra knížku. Narutovi řekne, že s jeho mizerným Taijutsu je jedno jestli si čte nebo ne. Kakashi Naruta snadno přemůže a použije na něj Sennen Goroshi, které ho odmrští do vody. Naruto vyleze z vody a zaútočí pomocí stínových klonů. Kakashi však z Naruta udělá blbce, i když ho ze začátku překvapí. Naruto si všimne spadlých rolniček a sáhne po nich, ale tím spadne do jasné pasti. Kakashi Narutovi říká, že nemůže spadnout do tak jasných pastí, když v tom na něj Sasuke hodí šurikeny a zasáhne ho do hlavy. Kakashi v krvi padá na zem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.