Díl 3

21. ledna 2008 v 19:59 | Sabaku no Naruto |  Příběh
Příběh začíná Narutem, který právě snídá. Nastává první den Naruta jako ninji. Shikamaru je překvapen, že je Naruto v učebně s ostatními, když proletěl. Naruto mu vysvětlí, že nakonec prolezl. V tu samou chvíli vběhne do třídy Sakura, která soupeří se svou rivalkou Ino, kdo bude ve třídě dřív. Sakura z ničehonic ztuhne a zadívá se zamilovaně Narutovým směrem. Naruto si myslí, že dívka jeho snů se dívá na něj, ale ta se dívá na nejlepšího žáka jejich třídy a potomka legendárního klanu ninjů Sasukeho Uchihu. Hned se kolem něho slétnou všechny studentky a chtějí sedět vedle něho. Naruto se na něj podíva z očí do očí jak 5 cm od něj. Jeden ze studentů do Naruta strčí a ten dá sasukemu pusu. Samozřejmě za to dostane nakládačku od holek.
Nyní nastává výběr skupin, ve kterých budou žáci plnit mise. Naruto samozřejmě skončí se Sakurou, která svůj žal dáva najevo i přes Narutovu oslavu. Vše se obrátí, když jako dalšího z týmu vyberou Sasukeho. Naruto smutní, Sakura oslavuje. Po rozlosování je dán odchod. Naruto po rozchodu zaútočí na Sasukeho. Vypadá to, že Sasuke ho jednoduše přemohl, ale to není tak jisté. Naruto Sasukeho překvapil pomocí stínových klonů a svázal ho. Vzal na sebe Sasukeho podobu a šel za Sakurou zjistit, proč ho nesnáší. Ta mu to vylíčí v jasných barvách. Naruto se v Sasukeho podobě chystá políbit Sakuru, ale zastaví ho křeče v břiše a on utíká na záchod. Sakura si myslí, že je stidlivý.
Sasuke se mezitím osvobodí a hledá Naruta. Sakura si myslí, že se za ní vrací a začne mu říkat, jak se Naruto má, že nemá rodiče. Sasuke je táké bez rodičů a okřikne ji, že je otravná. Sasuke potká Naruta, který se opět naklonuje, ale k boji nedojde, protože Naruto zase dostane křeče. Po době strávené na záchodě jde Naruto na akademii a potká Sakuru, která po Sasukově okřiknutí je rozhodnuta být na Naruta milejší. Ten si však myslí, že je to Sasuke a výhružně se na ni podívá. Zase ho začne bolet břicho což Sakuru opět naštve.
Epizoda je zakončena Hokagem a tajemným Ninjou, který vysvětlí Narutovy bolesti, když u něj doma najde prošlé mléko. Poslední záběr je na Naruta trpícího na záchodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.