Naruto postavy

21. prosince 2007 v 22:23 | Naruto |  Naruto
1)Naruto Uzumaky-
Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasí liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstkovaný. Naruto proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovy blízcí byl mist Iruka, který ho naučil že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože cool a holky ho zbožňují, a velitelem je Hakate Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak valné a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen.
2)Sasuke Uchiha-

Sasuke je posledním přeživším členem rodu Uchiha který byl byl vyvražděn jeho bratrem Itachim. Sasuke odpřísáhl, že se mu za to pomstí. Po zkoušce se stává členem týmu 7. Jakožto člen Uchiha klanu má sharingan. Sharingan je oční schopnost jež umožňuje zkopírovat jutsu či pohyby protivníka a poté je použít jako své vlastní. Také dokáže vidět pohyby protivníka dříve než je použije.

3)Sakura Haruno-

Sakura je premiantka z ninja školy. Po složení zkoušek se dostává do týmu 7. Naruto je do ní zakoukaný, ale ona si ho nevšímá neboť jejím cílm je Sasuke. Má talent v genjutsu a dokáže dobře ovládat svou čakru. Později se rozhodne stát léčitelským ninjou.

4)Kakashi Hatake-

Velitel týmu 7. Dříve byl členem elitní jednotky anbu. V levém oku má sharingan ačkoliv není členem klanu Uchiha. Přezdívá se mu kopírovací ninja Kakashi a zkopíroval již více jak 1000 jutsu. Je velký fanoušek knížek série "Come, Come Paradise".

5)Itachi Uchiha-

Chladnokrevný bratr Sasukeho

Tak to by bylo asi tak všechno.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.