Klany

21. prosince 2007 v 22:28 | Naruto |  Naruto
1)Uchiha klan-
Kekkei genkai : Sharingan
Jiné techniky: Technika ohně
Popis: Uchiha klan býval nejsilnější v celé Listové vesnici. Díky jejich dědičné schopnosti Sharingan byli velmi respektovaní.A měli na starost například vojenskou policii. Ale teď z Uchiha klanu zbyli poze Sasuke a Itachi,protože Itachi vyvraždil celý klan kromě Sasukeho.
2)Hyuuga klan-
Kekkei genkai:Byakugan
Jiné techniky klanu: Různé techniky taijutsu
Popis: Hyuuga klan je nyní nejsilnější klan v Listové. Je velmi respektovaný díky své dědičné schopnosti Byakugan. Klan má složitější hierarchii, je rozdělen na hlavní a vedlejší rodinu. Vedlejší rodina je označena prokletou pečetí. Jako členy klanu můžeme uvést např. Hiashiho, Nejiho či Hinatu.
3)Různé orgnizace-

Vojenská policie v Listové je specialní organizace, ostatní vesnice mají pravěpodobně také podobné organizace. Vojenská policie se většinou skládá z členů klanu Uchiha. Klan Uchiha tuto organizaci založil, nyní ovšem zbyli pouze Sasuke a Itachi, takže do vojenské policie nyní mohou všichni. Vojenská policie hlídá dodržovaní práva uvnitř vesnice. Jejich pravomoc je prakticky neomezená. Jediné, kdy nemohou zasáhnout, jsou věci pod přímým dohledem Hokageho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 heeeeele heeeeele | 4. září 2008 v 19:42 | Reagovat

pry se rika ze zbyly 3clenove uchiha klanu!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.